Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční soustředění 2009

ObrazekMáme za sebou další super akci. Můžeme opravdu potvrdit, že s tak skvělou partou bojovníků a bojovníčků a s tak skvělým realizačním týmem to je prostě paráda.  Informace o soustředění si přečtěte v aktuálních informacích.

__________________________________________________________________________________

Úspěch našeho týmu na Třeboň Open 2009

ObrazekV sobotu se naši závodníci zůčastnili mezinárodní soutěže Třeboň Open 2009. V kategoriích Zápasů, sestav, přerážení a speciálních technik se utkali bojovníci z České republiky, Chorvatska a Slovenska.

Z našich oddílů se soutěže zúčastnili Petr Pros, Zdeněk Knap, Jana Kovářová, Nicola  a Nathaly Telvákovi a dále naši rozhodčí b.s. Kamil Kolofík a b.s. Lenka Javůrková.

Naši bojovníci a především bojovnice přivezli celkem 7 medailí. Další informace naleznete zanedlouho v aktuálních informacích. 

__________________________________________________________________________________

Návštěva z Norska

ObrazekPo společném tréninku s Frankem Van Berghenem a Anninck Van Driesche, z Belgie po setkání s Mohamedem Baltićem ze Slovinska je tu další TOP TEN návštěva. Tentokráte ze severského Norska. Mezinárodní instruktor pan  Roy Rolstad 4. Dan. navštívil naší školu a samozřejmě jsme propotili Doboky ( cvičební úbory ). Po následném mítinku můžeme potvrdit, že mez. instr. pan  Roy nebyl hostem ČNUT naposledy.

__________________________________________________________________________________

Exhibiční vystoupení "DEMO" týmu

ObrazekVe čtvrtek 3. 12. 2009 vystoupil náš "DEMO" tým na akademii Vysoké školy Ekonomické v Jindřichově Hradci kde studují členové naší školy. Koordinátorem akce byla b.s. Lenka Javůrková. Děkujeme týmu za skvělou profi práci a za prezentaci Taekwon-Do i naší školy.

__________________________________________________________________________________

POZOR ZKOUŠKY

ObrazekZkouškové období je tu. Všem kandidátům v našich oddílech držíme palce. Pro jistotu se znovu přesvědčete o podmínkách pro pořádání i náplň zkoušek:   na www.taekwondounie.estranky.cz v sekci "legislativa"  Nebo zde: směrnice pro pořádání zkoušek,   , náplň zkoušek

_________________________________________________________________________________

Seminář pro FOPTO.

ObrazekV sobotu jsme se zúčastnili Odborné Obrazekkonference a členské schůze Federace ortopedických protetiků technických oborů. Pro 250 odborníků v oboru protetiky jsme provedli malou ukázku a seminář sebeobrany tělesně postižených. Tentokráte pro omezení hybnosti dolní poloviny těla. Akce proběhla v pátek a v sobotu v luxusním prostředí hotelu STEP****. Zadavatelem a tvůrcem záměru je p. Mgr. Rudolf Půlpán předseda FOPTO. Prezentace Taekwon-Do na takové akci byl první krok k realizaci programu Taekwon-Do pro tělesně postižené. Děkujeme panu předsedovi za možnost naší prezentace  na tak obrovské akci. Byla to pro nás čest.

__________________________________________________________________________________

Soustředění ve Slovinsku

ObrazekPo návštěvě a společných trénincích s mez. insr. Mohamedem Baltićem, kterého jsme u nás tento měsíc přivítali, jsme se opět sešli. Tentokráte bylo hostitelským městen setkání třídenního soustředění Alpské město Jesenice ve Slovinsku. Nádherná příroda, ubytování i tělocvična byla svědkem již čtvrtého mezinárodního "Join Campu", kterého se účastnily Slovinské kluby a samozřejmě i naše škola. Obsahem společných tréninků, kterých bylo celkem sedm byl kromě základních technik, sestav, sebeobran i sparring. Další podobná akce je naplánována opět u nás v lednu ev. v únoru ( dle kalendáře ).

__________________________________________________________________________________

"STOP Crime"

ObrazekRozšíření programu, který navazuje na úspěšný program "Kick drugs" zajistilo další akce pro naše členy. První bylo prezentační dopoledne v Pečkách, kde předvedl náš DEMO tým ve spolupráci se složkami integrované ochrany několik ukázek zaměřených na protikriminální a prodtdrogovou  prevenci. Další je ukázka pro studenty Vysoké školy managementu v Jindřichově Hradci, který proběhne 3. 12. 2009. Koordinátorem této akce je b.s. Lenka Javůrková.

__________________________________________________________________________________

Vánoční soustředění Taekwon-Do

ObrazekO víkendu 11. - 13. 12. 2009 proběhne Vánoční soustředění Taekwon-Do. Bojovníci a bojovníčci se opět setkají na Vánočním soustředění, které proběhne opět ve Sportovně rekreačním areálu ve Zbraslavicích. Opět je pro všechny účastníky připraven tréninkový program, suna, výborná kuchyně, sobotní večerní program a samozřejmě po všechny dny i večery all incluzive raut. Přihlášky posílejte emailem na cz.itf@seznam.cz nebo sms na tel 728 40 82 18 a to nejpozději do pondělí 30. 11. 2009. Propozice ke stažení zde.

__________________________________________________________________________________

5. Národní seminář Taekwon-Do

ObrazekJiž po páté proběhl národní technický seminář Taekwon-Do, tentokráte jej hostila moderní sportovní hala v Drásově od soboty 31. 10. do 1. 11. 2009. Víkendového semináře se zúčastnili členové oddílů z Kunic, Peček, Říčan, Drásova, Čebína a Bystřice nad Pernštejnem. Součástí semináře bylo cvičení i výuka nových základních technik, sparringů, sebeobran, strečingových i rozehřívacích metod stejně tak jako podrobné vysvětlení sinusové vlny i druhů pohybů a rytmů Taekwon-Do. Technická příprava byla konzultována mistrem F.V. Berghenem 7. Dan a Annick Van Driesche 5. Dan. Nová a velmi reprezentativní hala včetně veškerého zázemí  od občerstvení až po PC servis. společně s ubytováním na velmi vysoké úrovni  učinila z této akce opravdu národní podnik ČNUT. 5. seminář pořádal jihomoravský oddíl Sam Il Čebín ve spolupráci s ČNUT. V neděli odpoledne proběhly i zkoušky na vyšší technické stupně kde byly rovněž prezentovány nové certifikáty za zkoušky na žákovské stupně.

___________________________________________________________________________________

Tituly Boo Sabom v ČNUT.

ObrazekV sobotu se uzavřelo zkušební kolo kandidátů na oficiální označení zástupců mez. instruktorů "Boo Sabom". Po testech z teorie ( přírodní vědy, humanitní vědy, management ekonomika, trestní právo, odborný test TKD a soutěžní pravidla ), dále praktické části ( první pomoc, vedení tréninku, kaučing, trenérská připravenost ) a velmi přísných fyzických testech ( obsahujících kompletní tréninkový program od 9. Kupu do 2. Danu, soutěžní disciplíny, sebeobrany, testy fyzické kondice ). Úspěšně přípravu, která u většiny kandidátů trvala více než 10 let ukončili b.s. Pavel Kupr 2. Dan, b.s. Hana Křížová 2. Dan, b.s. Kateřina Splavcová 2. Dan., b.s. Lenka Javůrková 2. Dan.  b.s. Jan Ohem 1. Dan,  Srdečně blahopřejeme.

___________________________________________________________________________________

5. Národní seminář Taekwon-Do ITF

ObrazekVe dnech 31. 10. - 1. 11. 2009 se uskuteční 5. národní technický seminář. Tento sem,inář je jedinečnou příležitostí si nejen vybrousit techniku ale znovu zažít společný víkend s Taekwon-Dem a přáteli. Seminář bude obsahovat techniky od 9. Kupu do 1. Danu, včetně aplikací v boji, sebeobraně a další aspekty Taekwon-Do. Propozice naleznete na stránkách organizátora semináře školy Sam Il Čebín a stránkách ČNUT. V brzké době i na našich stránkách.

___________________________________________________________________________________

Sportovní seminář s Mohamedem Baltičem.

ObrazekV pátek 23. 10. 2009 proběhne společný trénink se Slovinským instruktorem p. Mohamedem Baltičem. Tréninku se může zúčastnit každý člen ČNUT. V sobotu budou od 10.00 speciální sportovní tréninky v Říčanech. Pro další informace kontaktujte mez. instr. Vladimíra Machotu na cz.itf@seznam.cz. Nebo tel 728 40 82 18.

___________________________________________________________________________________

No limit Camp 2009

Obrazek16. - 18. 10. 2009 proběhl 2. No Limit Camp, který se konal ve sportovně rekreačním areálu ve Zbraslavicích.

Zúčastnili se jej členové oddílů z Brandýsa n/L, Říčan, Kunic, Peček.

Reportáž naleznete v Aktuálních informacích. Pár snímků je již ve naší fotogalerii.

___________________________________________________________________________________

Evropský pohár Taekwon-Do 2009, Lublin Polsko

Obrazek9. - 11. 10. 2009 proběhl v Polském Lublinu 3. Evropský pohár. Tato oficiální soutěž AETF je i přes svůj věk populární především mezi oddíly a kluby, které mají na rozdíl od oficiálního mistrovství světa a Evropy možnost účasti. Z české republiky se jí zúčastniliy kluby Fight Club České Budějovice, Fight Club Borovany, Sam Il CEbín a samozřejmě i naše oddíly  Škola Taekwon-Do Říčany, Škola Taekwon-Do Brandýs.

Naše bojovnice a tím myslíme z  oddílů právě naší školy se i zde opět zařadily mezi Top v Evropě. Kateřina Splavcová vybojovala 2x bronz. Nikola Telváková titul vice champion ve volném boji do 55. kg a Nathaly Telváková si přivezla bronz.

Evropského poháru se zúčastnilo 423 bojovníků a poháru byla věnována velká pozornost mezi místími médii. To se událo samozřejmě za obrovské podpory veřejných institucía partnerů. Garantem vysoké úrovně organizace byl ministr sportu Polské republiky pan Miroslaw Drzewiecki. 

___________________________________________________________________________________

Nový oddíl naší školy v Ondřejově

23. září proběhne ukázková hodina spojená s náborem nových členů v Ondřejově. Tréninky budou probíhat vždy ve středu od 17.00 do 17.00 a v neděli od 16.00 do 18.00

___________________________________________________________________________________

Tréninky již běží a s nimi i nábor nových členů do oddílů

ObrazekOd 3. září v Brandýse nad Labem a 4. září v  Říčanech znovu cvičíme. V Brandýse opět na Sportcentru od 18.00 a v Říčanech v tělocvičně ZŠ Bezručova ul. od 17.30. Už se těšíme. Kontakt na trenére: 728 40 82 18. email: cz.itf@seznam.cz. Odpovídáme i na sms.  

Škola Taekwon-Do Kwang - Gae

- oddíl Ondřejov: vždy ve středu od 16.00 a v neděli od 16.00 v SKC ( Sportovně- kulturním centru. )

- oddíl Říčany: pondělí a pátek vždy od 17.30 ( B. skupina + nábor )
                     pondělí  a pátek vždy od 18.30 ( A. skupina + závodní a exhibiční tým )
                     cvičíme v tělocvičně ZŠ Bezručova ul. Říčany, Radešovice
- oddíl Brandýs n/L: úterý a čtvrtek vždy od 17.00  do 19.00
Kontakt mez. instr. Vladimír Machotza 6. Dan - 728 40 82 18, cz.itf@seznam.cz

Škola Taekwon-Do Pečky
středa a  čtvrtek tělocvična ZŠ. Pečky
Kontakt p. Kamil Kolofík 3. Dan 732759451, kamil.kolofik@centrum.cz

Taekwon-Do Club Sparring
- Oddíl Čerčany : pondělí a čtvrtek od 15.30 - 16.30 hodin.
- Oddíl Kunice : úterý od 17.30-19.30 hodin
- Oddíl Velké Popovice : Čtvrtek od 17.00 - 19.00 hodin.
Kontakt p. Viktor Stein 3. Dan 606 55 11 39, v.stein@seznam.cz

__________________________________________________________________

Nová encyklopedie Taekwon-Do ITF.

ObrazekV tuto chvíli probíhají práce na nové encyklopedii Taekwon-Do. Tato kniha bude doplněna o všechny aspekty Taekwon-Do od soutěžních pravidel, zkoušky, až po technické korekce ( yulsonu, druhů pohybů, otáčení atd. ) a sestavy. Tato práce je dozorována mistry z AETF i ITF.  Finální práce by měly být dokončeny ještě letos a Encyklopedie bude vydána v profesionálním tisku.

___________________________________________________________________________________

14. Mezinárodní letní soustředění Zbraslavice 2009

ObrazekV sobotu 18. 7. skončilo čtrnáctidenní letní soustředění, kterého se zúčastnili členové oddílů ČNUT. V programu opět nechyběly závody, vystoupení zásahové jednotky, ohně a grilování, vystoupení Františka Nedvěda ml., zkoušky na vyšší TS, diskotéka, výlet do Zbraslavic a mnoho dalšího. Letošní rok však přinesl něco nového. Kromě trenérů p. Mohameda Baltiče pro sportovní trénink, mez. instr. Vladimíra Machoty pro základní techniky, Agima Murtiče pro fitnesss, se tentokráte podařilo získat i mistra Hapkido Senada Munjakoviče pro sebeobranu a veterána Street Fightu mistra Petra Lorda a jeho syna Petra Lorda ml. pro trénink boje se i proti zbraním.  Galerie na webu www.kwang-gae.estranky.cz

 /fotoalbum/14_-mezinarodni-letni-soustredeni-zbraslavice-2009

___________________________________________________________________________________

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Silvia - Mrkněte

Ahoj! Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - vhodná pro lidi, co jsou doma. Já si takto přivydělávám již od ledna a je to až neuvěřitelné... Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak jsem vděčná za každé přilepšení :-) Píše o tom na www.CervenaCerna.cz

Kung fu panda - Jakej jako sak*a nadpis!?

Co to?????????? Co vim?sesypou se mraky a dilo,....pomoc volejte zachranku kolabuju¡!¡!!!!!!!

 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statistiky

Online: 6
Celkem: 1332959
Měsíc: 36503
Den: 1198