Jdi na obsah Jdi na menu
 


XXVII.mezinárodní letní soustředění Zbraslavice 2022

article preview

 

Vážení přátelé a kolegové,

Je mi potěšením  Vás pozvat na 27. mezinárodní letní soustředění Školy Taekwon-Do Kwang Gae, které se bude opět konat ve sportovně  rekreačním areálu „ U Starého rybníka“ ve Zbraslavicích u Kutné hory. V tomto středisku se již několik let  připravuje ve spolupráci se Středočeským krajem  i reprezentační tým České republiky v Taekwon-Do. Důvodem uspořádání již 27. ročníku mezinárodního letního soustředění v tomto areálu je nejen sportovní zázemí a výborná kuchyně, ale i velmi přátelská atmosféra.

V loňském roce s námi prožilo soustředění více než 100 účastníků z českých i zahraničních oddílů a klubů. Během soustředění je připraveno mnoho akcí, jako jsou soutěžní ukázky Taekwon-Do

„ T –FACTOR,závody v Taekwon-Do, noční bojová hra, zkoušky na vyšší technické stupně, společná diskotéka s DJ Tomi , pro zájemce výlet na letiště do Zbraslavic, velké rožnění a mnoho dalšího. Kdo by přece jen měl ještě chuť sportovat, má možnost si zahrát stolní tenis, plážový volejbal, basketbal nebo nohejbal a během slunečných dnů je zde samozřejmě koupání a lodičky, které si lze zapůjčit, stejně jako horská kola… Většina účastníků však využívá možnosti individuálních tréninků s reprezentanty ČR nebo s mezinárodními instruktory. Je nám ctí i v letošním roce přivítat mez. instruktory,kteří tvoří špičku ve svých státech: Master Vladimír Machota 7.Dan,mez.instr.Robert Jašinski 6.Dan z Polska,trenér Slovinské reprezentace a člen slovinského olympijského výboru mez.instr.Vahid. Drapič 5.Dan,mez.instr. David Mondschein 4.Dan,  mez.instr. Pavel Kupr 4.Dan, Bsn. Hana Kuprová 3.Dan,Robert Baláž st. trenér slovenské reprezentace,mez.instr. Krav maga a bývalí úspěšný reprezentant ČR Taekwon-Do Lukáš Pešta  a další významné osobnosti světa Taekwon-Do mezi které rozhodně patří medailisté z mistrovství Evropy.

Ubytování je zajištěno ve Sport hotelu *** ve kterém je kromě dvou tělocvičen vybavených tatami a pomůckami pro cvičení  i posilovna a sauna. Strava odpovídá všem potřebám a je doplněna o svačiny a pitný režim. Snídaně jsou formou švédského stolu doplněny o stravu pro sportovce a je možné po dohodě zajistit i vegetariánskou stravu.Letošní soustředění se bude řídit aktuálním nařízením Ministerstva zdravotnicví ČR, krajské a okresní hygienické stanice . O program a vůbec celé zabezpečení soustředění se opět stará starý tým instruktorů a asistentů.

I v letošním roce proběhne soustředění v jediném turnusu a to  v týdnu  od 2. –9. července 2022.

Díky podpoře našich partnerů Národní sportovní agentury, Středočeského kraje, města Říčan a města Brandýs nad Labem a našich sponzorů a partnerů spolu opět strávíme sedm skvělých dní, na které se všichni již velmi těšíme.  Přihlásit se můžete  skrze  svůj domovský oddíl a svého trenéra. Informace Vám podá L.Machotová 606472272

plakat-lt-fb.jpg

 
 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statistiky

Online: 7
Celkem: 1326430
Měsíc: 37998
Den: 840