Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevřené mistrovství České republiky 2022

article preview

Naše škola se opět stala pořadatelem otevřeného mistrovství České republiky, které se konalo 13.11.2022 ve sportovně kulturním centru Na Fialce v Říčanech.

Město Říčany bylo opět hostitelem nejvyšší soutěže České federace Taekwon-Do ITF. Bojů o titul mistra České republiky se zúčastnilo 180 závodníků z 18 klubů, které reprezentovaly Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a Rakousko. V 10,00 proběhl slavnostní nástup účastníků na kterém prezident České federace Master Vladimír Machota oficiálně šampionát otevřel. Sportovci se utkali o medaile ve všech věkových kategoriích od dětí až po seniory. Soutěžilo se ve všech pěti oficiálních disciplínách Taekwon-Do ITF a to ve sportovním zápasu ( Matsogi),cvičení sestav ( Tul),speciálních technikách ( Tuk Gi),silovém přerážení ( Wiryok) , modelovém sparingu ( Mobum Matsogi) a v týmovém cvičení sestav. Šampionát se uskutečnil v hale sportovního a kulturního centra Na Fialce na třech ringách dedikovaných zápasů a sestavám a na jednom ringu určeném speciálním technikám a přerážením proběhla utkání ve všech disciplínách a soutěž byla oficiálně ukončená v 16,30. Celkovým vítězem a nejúspěšnějším závodníkem se stal Julian Kickingereder z Rakouska, který vybojoval 4 zlaté medaile a dvě stříbrné .Během šampionátu probíhala i neformální setkání významných hostů  ke kterým patřil člen výkonného výboru Evropské federace Taekwon-Do ( AETF)  Peter Szasz 6.Dan , Master Oleg Petrovskyi 8.Dan z Ukrajiny , mezinárodní šampion bojových umění Agim Murtič z Bosny a Hercegoviny, člen slovinského olympijského výboru Vahid Drapič 5.Dan a prezident rakouské federace Taekwon-Do Elmar Kickingereder 6.Dan.Díky partnerům a sponzorům bylo připraveno občerstvení zdarma jak pro závodníky ,tak pro rozhodčí a realizační tým. Po ukončení soutěže někteří sportovci využili možnost vykoupání v bazénu nebo návštěvy kina přímo v tomto centru a večer proběhla neformální večeře, kterou hostil jeden z hlavních partnerů Pivovarská restaurace a pivovar Uhříněves. Mistry České republiky pro rok 2022 tedy již známe a tak nezbývá než poděkovat všem kdo se podíleli na organizaci závodů a velký dík patří partnerům a sponzorům Městu Říčany , Středočeskému kraji, Národní sportovní agentuře , pekařství Frydrych, autodopravě Jirásek, Pivovarské restauraci Uhřiněves, Poháry Braun Slaný, Motors Lenner , Super 2001 s.r.o. a hotelům Pavilon, Oáza a Pratol.

I přes velmi vysokou konkurenci dokázali naši závodníci, kteří reprezentovali kluby naší školy z Brandýsa nad Labem, Říčan a Ondřejova. Naši sportovci dokázali obhájit tituly mistrů republiky a nový členové získali tituly nové.

Výsledky klubu Taekwon-Do Říčany

V kategorii žáků :ke stažení Výsledky Říčany MČR 2022 

 

1. místo  Viktor Vacek  sportovní boj ( Matsogi) a 2.místo cvičení sestav (Tul)

1.místo Ondřej Hanuš sportovní boj ( Matsogi

2.místo Denis Varakhovba cvičení sestav (Tul)

2.místo Sára Meskařová cvičení sestav (Tul)

2.místo Anna Varakhovba cvičení sestav (Tul)

3. místo Marek Vacek sportovní boj ( Matsogi)

3.místo Matyáš Nedeliak cvičení sestav (Tul) a sportovní boj ( Matsogi)

3.místo Barbora Karasová cvičení sestav (Tul

3.místo Nika Varakhovba cvičení sestav (Tul

3.místo Bára Chlupová cvičení sestav (Tul

3.místo Sebastián Vitásek cvičení sestav (Tul

3.místo Johana Kvasničková cvičení sestav (Tul

 

v kategorii juniorů:

1.místo Jan Kundračík cvičení sestav (Tul) a 2. místo v sportovním boji ( Matsogi)

 

V kategorii seniorek:

2.místo Eliška Rega ve sportovním zápase ( Matsogi)

 

Výsledky klubu Taekwon-Do Brandýs n.Labem :

 

V kategorii žáků: ke stažení Výsledky Brandýs n.L. MČR 2022

 

1.místo Vojta Fabián cvičení sestav (Tul)

2.místo Samuel Herbrich v sportovním boji ( Matsogi) a 3 místo cvičení sestav (Tul)

2.místo Matyáš Brojír cvičení sestav (Tul)

2.místo Štěpán Michalec cvičení sestav (Tul)

2.místa David Štarha cvičení sestav (Tul)

2.místo Matěj Žižka cvičení sestav (Tul) a 2 místo ve sportovním boji ( Matsogi)

3.místo Petr Molhanec cvičení sestav (Tul) a 3 místo ve sportovním boji ( Matsogi)

3. místo Karolína Žižková cvičení sestav (Tul) a 3 místo ve sportovním boji ( Matsogi)

3. místo Robin Hašek cvičení sestav (Tul)

3.místo Pavel Muchna ve sportovním boji ( Matsogi)

V kategorii junior:

 3. místo cvičení sestav (Tul) a 3 místo ve sportovním boji ( Matsogi)

V kategorii senior:

2.místo Vasyl Halatyba ve sportovním boji ( Matsogi) a 2. místo ve speciálních technikách ( Tuk Gi)

 

Výsledky klubu Taekwon-Do Ondřejov:

 

V kategorii žáků: Ke stažení  Výsledky MČR Ondřejov 2022

 

1.místo Tadeáš Chromý cvičení sestav (Tul) a 2.místo ve sportovním boji ( Matsogi)

1.místo Veronika Starostová cvičení sestav (Tul) a 3.místo ve sportovním boji ( Matsogi)

1.místo Lucie Jirsová cvičení sestav (Tul)  

1.místo Václav Petr ml. cvičení sestav (Tul) 3.místo ve sportovním boji ( Matsogi)

2.místo Petr Padevět cvičení sestav (Tul) 2.místo ve sportovním boji ( Matsogi)

 

V kategorii juniorů:

 

1.místo v pohárové kategorii Tadeáš Petr ve sportovním boji ( Matsogi),3.místo cvičení sestav (Tul)  ,3.místo ve speciálních technikách ( Tuk Gi),3.místo v silovém přerážení ( Wiryok)

2.místo Hana Padevětová cvičení sestav (Tul) 2.místo ve sportovním boji ( Matsogi)

 

V kategorii seniorů:

1.místo + pohár Marek Jankovský cvičení sestav (Tul)  

 
 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statistiky

Online: 15
Celkem: 1282129
Měsíc: 29981
Den: 1016