Jdi na obsah Jdi na menu

Slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších závodníků 2016

received_1528687263814026.jpegV sobotu 10.12.2016 došlo k vyhlášení nejúspěšnějších závodníků roku.Za účasti více než pěti desítek hostů převzali ve Sporthotelu ti nejúspěšnější bojovníci z rukou partnerů večera poháry ,certifikáty a ceny.Je nám ctí představit Vám vítěze v jednotlivých kategoriích. V žákyních do 10 let si nejvyšší cenu vybojovala Rozárie Jílková ze Školy TKD Říčany, cenu v kategorii žáků do 10 let získal Štěpán Petr z SKC Ondřejov. Věkově vyšší kategorii žákyň a žáků od 10 do 13 let si ocenění převzali Anna Lebdušková a Vasyl Halatyba oba z Funatic Gym Brandýs nad Labem. Mezi nejstaršími žáky od 13 do 15 let   titul nejúspěšnějších závodníků roku získali Barbora Jílková a Marko Antonio Machota ze Školy TKD Říčany. Zástupce hlavního sponzora  Pivovaru Uhřiněves pan Tomáš Jílek předal  cenu pro nejúspěšnějšího juniora roku Elišce Reha a Marku Jankovskému oba rovněž ze Školy TKD Říčany. Letošní nominační body získávali po celý rok závodníci na celorepublikových soutěžích v Grand Prix České Budějovice a Borovanském poháru,dále na třech mezinárodních soutěžích pořádaných v ČR a to Best of the Best 2016,Znojmo Open, Central Bohemia Cup a mezinárodních soutěží pořádaných v zahraničí Prešov Open Slovensko a AHAC Cup ve Slovinsku .Celkově nejúspěšnějšími závodníky mezi vítězi této již tradiční ankety se stali ziskem nejvyššího počtu bodů Anna Lebdušková a Vasyl Halatyba,kteří se zúčastnili všech nominačních soutěží.V letošním roce bylo pořadí na  předních místech velmi těsné mezi M.A.Machotou a Alexem Vištalem byl rozdíl pouhého 1 bodu  nebo v kategorii nejmladších žáků kdy předběhl Štěpán Petr o 2 body svého oddílového kolegu Petra Padevěta.Rovněž rozdíl bodů v kategorii juniorů mezi markem Jankovským na 1. místě a Arsem Ivoševičem na místě druhém byl vzhledem k počtu jejich výsledků zcela nepatrný.
Večera se zúčastnili i významné osobnosti jakou beze sporu je oficiální mistryně světa a Evropy Nathaly Telváková,mezinárodní instruktoři , Master Taekwon-Do ,sponzoři a partneři České federace Taekwon-Do.Hlavním sponzorem byla firma Hayashi s.r.o. ,která věnovala sponzorské balíčky a dárky pro všechny účastníky večera i pro nejúspěšnější závodníky roku.Tradiční partner Uhřiněveský pivovar zajistil allinclusive catering.Dále bychom rádi poděkovali našim partnerům Autosalon Hyundai Lenner motosport,autodoprava Jirásek.