Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prešov Open 2018

article preview

16 ročník Prešov Open 2018

stefan-i..jpg16.ročník mezinárodní soutěže Prešov open se uskutečnil o víkendu 10.-11.března 2018.Této soutěže se každoročně účastní více než 200 bojovníků ze Slovenska ,Polska,Ukrajiny,Maďarska,Bulharska,Rakouska a České republiky.Naší republiku reprezentovali závodníci ze Školy Taekwon-Do,Kwang Gae. První část programu soutěže bylo vážení, které proběhlo v hotelu Lineas kde byl náš tým ubytován. Po té se závodníci odebrali na večeři. Během večerního programu naši borci doladili techniky sestav v prostorách hotelu a v rámci aktivního odpočinku si  uspořádali týmový turnaj v bowlingu.Po sobotní snídani na náš tým již čekala vozidla taxi služby,která nás bezpečně a včas přepravila do haly.Vlastní soutěž započala v 10,00 soutěžemi mladších žáků v sestavách.Zde již začalo naše úspěšné tažení touto soutěží za cennými kovy.V kategoriích mlladších žáků se výborně tym.jpgumístili Petr Padevět 2 x bronzová medaile ve sportovním boji a v sestavách,Libor Pýcha bronzová medaile ve sportovním boji,Lenka Pýchová bronzová medaile sportovní zápas. V kategorii žáků se umístili na stupínku vítězů Tadeáš Hubička 3.místo sportovní zápas,Anička Lebdušková bronzová medaile ve sportovním zápase a v sestavách,Vasyl Halatyba zlatá medaile ve sportovním zápase a stříbrná medaile ve speciálních technikách.V nejvíce obsazených kategoriích juniorů si na cenné kovy dosáhli Michal Běloch stříbrná medaile v sestavách,Štěpán Padevět stříbro ve sportovním zápase, Alexej Vištal stříbro ve sportovním zápase , Stefan Ivkovič bronz ve sportovním zápase,Bára Jílková stříbrná medaile ve sportovním zápase a bronz v sestavách.Mimořádný výkon tentokráte předvedla Bára Jílková,která se probojovala přes reprezentantku Bulharska do finále s polkou kde byla zraněna.Zranění se nevyhnulo ani Markovi A. Machotovi v souboji se Slovincem. Pevně věříme , že se oba reprezentanti brzy zotaví neboť byli nominováni do českého národního reprezentačního týmu. Tuto soutěž využívají okolní státy jako přípravu pro nadcházející mistrovství Evropy,které se bude konat v dubnu ve Slovinsku. Proto si medailí velmi ceníme.Skvělé výkony našich závodníků doplnila i profesionální práce obou kaučů B.s. Tomáše Jílka a B.s. Michala Machoty. Poděkování patří Ludmile Machotové , která celou výpravu organizovala , rozhodčímu za ČR Martinovi Padevětovi a zdravotnici týmu Kristýně Pýchové. Další soutěží,která čeká na náš tým je Grand Prix Českých Budějovic 7.dubna. o čtyři dny později odjíždí nominovaní závodníci na Mistrovství Evropy a 28.dubna se zúčastní 16.ročníku mezinárodního šampionátu Best of the Best,který se bude konat v Říčanech.
Děkujeme partnerům a sponzorům za podporu našich sportovců

 
 Mail listArchiv

Kalendář
<< září >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Statistiky

Online: 6
Celkem: 1074268
Měsíc: 21063
Den: 1059