Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tréninky během nouzového stavu

Tréninky během nouzového stavu
Vážení přátelé a členové naší organizace,
 
dle rozhodnutí ministra zdravotnictví o vyhlášení nouzového stavu počínajícím dnem 5.10.2020 a následných nařízeních o činnosti sportovních organizací Vám přikládáme upřesněné podmínky. Připomínáme, že tyto upřesněné podmínky se týkají pouze řádně registrovaných sportovců. V našem případě to je řádná registrace a licenční známka ( razítko ČFT) ve sportovním pasu České federace Taekwon-Do pro tuto sezonu je to členství v naší organizaci ,které je potvrzeno po zaplacení členského příspěvku ve vaší vstupní kartě. Neregistrovaní členové nemají na trénink přístup. Zde je výpis z nařízení -
- Profesionální a organizovaný sport
Profesionální a organizovaný sport na všech úrovních bude moci fungovat i za nouzového stavu. Nebude se na něj od pondělka vztahovat omezení shromažďování na deset lidí uvnitř a 20 venku. Profesionální a amatérské soutěže se ale budou konat bez diváků. Dříve avizované opatření, které by mělo platit dva týdny, ve středu schválila vláda.
- Z výpisu vyplívá, že tréninky vzhledem k počtu našich členů budou probíhat bez omezení, samozřejmě s ohledem na nařízení týkající se ochranných pomůcek a hygieny.
S Vámi v Taekwon-Do
Master Vladimír Machota VII.Dan
 
 



Mail list



Archiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2025 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Statistiky

Online: 43
Celkem: 1843893
Měsíc: 30762
Den: 716